כתב ויתור

כתב ויתור עבור Journey jotter

אנא צור איתנו קשר בדוא”ל בכתובת admin@pgiron.com אם אתה זקוק למידע נוסף או יש לך שאלות כלשהן לגבי כתב הוויתור של האתר שלנו.

כתבי ויתור עבור Journey jotter

כל המידע באתר זה – https://pgiron.com/ – ניתן בתום לב ולמטרת מסירת מידע כללי בלבד. Journey jotter אינה לוקחת אחריות או אחריות לגבי השלמות, הדיוק או המהימנות של מידע זה. כל פעולה שתנקוט כתוצאה מהמידע באתר זה ( Journey jotter ) היא על אחריותך בלבד. Journey jotter אינה אחראית לכל הפסדים או נזקים שייגרמו כתוצאה מהשימוש באתר שלנו.

אתה יכול לבקר באתרים אחרים על ידי לחיצה על היפר-קישורים לאתרים חיצוניים כאלה מהאתר שלנו. אנו עושים כל מאמץ לתת רק קישורים איכותיים לאתרים שימושיים ואתיים, אך אין לנו שליטה על התוכן או הטבע שלהם. קישורים אלו לאתרים אחרים אינם אומרים שכל התוכן באתרים אחרים מומלץ. בעלים ותכנים באתר עשויים להשתנות ללא אזהרה, וזה עלול לקרות לפני שתהיה לנו הזדמנות למחוק חיבור שעלול להזיק.

אנא שים לב שכאשר אתה עוזב את האתר שלנו, מדיניות הפרטיות והתנאים של אתרים אחרים עשויים להיות שונים משלנו, ואין לנו שליטה עליהם. לפני עשיית עסקים או פרסום מידע כלשהו, ​​אנא קרא את מדיניות הפרטיות וכן את “תנאי השירות” של אתרים אלה.

הַסכָּמָה

אתה מסכים לכתב הוויתור שלנו ומסכים לתנאיו על ידי שימוש באתר האינטרנט שלנו.

עדכון

אם נעדכן, נשנה או נערוך מסמך זה בכל דרך שהיא, השינויים הללו יוצגו כאן בצורה בולטת.

Back to top button